+420 465 321 089 | info@totembikes.cz
This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

Nová řada elektrokol pro rok 2015

Pro novou sezonu 2015 přichází značka e-totem s novou řadou elektrokol.

První vlna nové nabídky  zahrnuje hlavně dámské modely cestovních elektrokol - ty doposud v naší nabídce chyběly. Atraktivní designy, osvědčené elektropohony,  Li- ionové baterie a kvalitní cyklistické komponenty světových značek- to jsou parametry nabízených modelů Magnum Lady, Crossover Lady a Voyage Lady. Nabídka znovu obsahuje i městská elektrokola City (vhodné zejména pro starší uživatele – nízký nástup) a původní Townie. Uvedené modely jsou již v prodeji.

Druhá vlna nabídky, která je připravena na konec března, doplní nabízený sortiment elektrokol o městské elektrokolo Libra (vybavené kvalitním a ekonomickým středovým pohonem) a inovovaný oblíbený model Corsa s novým designem a  se zadním motorem. A chybět nebude ani  vylepšený model Townie, který je představitelem spíše levnějších modelů městských elektrokol s předním motorem. Oproti svému předchůdci  bude vedle nového designu  vítanou změnou silnější Li- ionová baterie 36V/10 Ah.

Také modernizované nejprodávanější modely cestovních elektrokol Cortina a Traction se představí v nových designech, oba se zadními pohony a navíc se silnějšími bateriemi, které umožní delší dojezd (o cca 15- 20 %). Všechny nové modely budou navíc vybaveny doplňkovými světly.

Silnější baterií (36V/ 12Ah) budou také vybaveny inovované sady na přestavbu běžného kola na elektrokolo. Konkrétně se jedná o sady s předním motorem, určené pro přestavbu na 26" a 700C kola.

Předpokládáme, že všechny modely budou v prodeji na začátku měsíce dubna, tedy v době, kdy se již nová sezona rozjíždí na plné obrátky.