+420 465 321 089 | info@totembikes.cz
This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

NOVINKY se středovým pohonem TOTEM

V současné době již běží naplno výroba nových modelů elektrokol TOTEM se středovými pohony. Jedná se především o terénní model elektrokola EAGLE a cestovní crossový model MONTANA (dámský model LADY a pánský model MAN). Oba modely jsou vybaveny silnými a spolehlivými středovými pohony Max Drive (BAFANG), které ho předurčují k jízdě v členitém terénu.

Baterie 14 Ah/36v poskytují dostatečnou kapacitu pro náročnější uživatele i v terénu. Nové modely se vyznačují velmi zdařilým designem, který odpovídá současné poptávce trhu. Gearsensory, které jsou na těchto modelech nainstalovány a jsou v ceně, posouvají EAGLE i MONTANA do kategorie elektrokol s vyspělou technologií. Jedná se o technologickou novinku, která automaticky přeruší motor po dobu řazení a tím umožní plynulé a příjemné řazení bez přetěžování řetězu. To v důsledku šetří nejen řetěz, ale i pastorky.

Modelovou nabídku se středovými motory doplňují inovované osvědčené modely uplynulé sezony, kterými jsou městský model elektrokola DAILY a cestovní trekingový model COURSE, opět v provedení LADY a MAN. Nabídka těchto modelů byla také rozšířena o více barevných provedení.