+420 465 321 089 | info@totembikes.cz
This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

Slevy elektrokol pro září 2015

Pro měsíc září jsme pro Vás připravili zcela výjimečnou slevu nejvíce prodávaných elektrokol e-totem. Tato časově omezená akce platí do konce září anebo do vyprodání zásob.

Zlevnili jsme oblíbené cestovní elektrokolo CORTINA ( sleva 4.000 Kč), které je možné zakoupit s bílou anebo zlatavě metalickou barvou rámu. Nabídka obsahuje variantu se základním ovládacím LCD displejem (5 stupňový) anebo dražší variantu s velkým LCD displejem, který ukazuje více informací o jízdě a zároveň je instalován včetně komfortního ovládacího čtyřtlačítka. Obdobou elektrokola Cortina je model v pánském provedení TRACTION (sleva 4.000 Kč), který je stejně tak vybaven kvalitní  a silnou Li- ionovou baterií 36V/ 11Ah, přídavnými světly a velkým LCD displejem.

V kategorii městských elektrokol byla zlevněna CORSA, která je jedním z mála modelů v této kategorii, který je osazen trojpřevodníkem. Silná baterie 36V/11Ah, přídavné osvětlení  a nízký nástup předurčují toto elektrokolo pro bezproblémové ježdění po městech i po zpevněných cestách za nákupy i na vyjížďky převážně pro starší generaci uživatelů.

Ze skládacích elektrokol byl zlevněn model OLD SEA DOG 16", který je vhodný zejména pro krátké jízdy, kdy je potřeba tento dopravní prostředek často skládat anebo  transportovat v přepravním vaku popř. vozit s sebou na dovolenou.

Dalšími zlevněnými modely jsou terénní elektrokola POWERFUL  (sleva 4.000 Kč) a SPIRIT (sleva 3.000 Kč), obě osazená kvalitními komponenty a určená hlavně pro jízdy v členitějším terénu.