+420 465 321 089 | info@totembikes.cz
This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

Vybrané nové modely e-totem zlevněny.

Nové modely elektrokol značky e-totem pro letošní rok zahrnují zejména městská a cestovní elektrokola. U většiny modelů byla navíc navýšena kapacita baterií (umožňuje delší dojezdovou vzdálenost) a jsou vybavena přídavnými nezávislými světly.

Modely městských elektrokol zahrnují modely TOWNIE - nejlevnější elektrokolo v této kategorii, (díky tomu jedno z nejprodávanějších), CORSA - elektrokolo s nižším nástupem v tmavě červené barvě a CITY - elektrokolo s nízkým nástupem pro jednodušší nastupování. U tohoto modelu je možná volba baterie 10 Ah nebo 11 Ah.

Modely cestovních elektrokol vycházejí z nejvíce poptávaných modelů minulé sezony - CORTINA  a TRACTION. Jsou osazeny silnějšími bateriemi 11 Ah a mají oproti staršímu provedení zadní nábové motory. Specifikace je doplněna nezávislými doplňkovými světly. Trekové elektrokolo CORTINA nově nabízíme ve dvou barevných provedeních - v bílé anebo v metalické barvě rámu.

Poslední dodávka letošních modelů elektrokol byla i přes nepříznivý vývoj kurzu dolaru cenově výhodnější, a to nám umožnilo provést úpravu prodejních cen směrem dolů. Trend posledních měsíců je zcela opačný a tak lze očekávat o výše uvedené modely zvýšený zájem.