+420 465 321 089 | info@totembikes.cz
This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

Elektrokolo pro každého

Elektrokolo pro každého.
Převážnou část svého života jste byli zvyklí jezdit na kole, byla to nedílná součást Vašeho života? Najednou už neujedete tolik kilometrů nebo Vám kamarádi ujíždějí?
Pak je ideálním řešením elektrokolo. Šlapat do pedálů budete muset na našich elektrokolech vždy, ale s podstatně menší námahou. Jízda i v členitém terénu pro Vás opět nebude problém a znovu si užijete požitek z jízdy i na větší vzdálenosti. Není problém pohybovat se v členitém terénu a přitom ujet podstatně větší vzdálenost. A to už je samo o sobě velmi dobrá motivace.

 

Chcete být aktivní při pravidelném dojíždění do práce a nemít přitom propocené triko?
Velmi dobrým řešením je použití elektrokola. Navíc ve městech se stále komplikovanějším dopravou šetříte čas i nervy. Navíc jsou zde nezanedbatelné úspory v nákladech na dopravu.

Pravidelný pohyb má příznivý vliv na naši celkovou zdravotní kondici, a tak může být další důvod, proč si elektrokolo pořídit.

Pro všechny skupiny potenciálních uživatelů nabízíme elektrokola, jaká jim budou nejlépe vyhovovat. Vyplatí se předem důkladně si rozmyslet, kde převážně budete s elektrokolem jezdit a co od něj očekáváte.

Pak si stačí prohlédnout naši nabídku a vybírat. Potřebujete-li další informace, neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit naše obchodní partnery.

Elektrokola TOTEM (dříve e-totem) 
Nabízíme osvědčené modely elektrokol TOTEM střední třídy se středovými motory. Starší modely jsou v některých případech vybaveny zadními nebo i předními elektromotory. 
Prostřednictvím široké obchodní distribuci se daří uspokojovat potřeby našich zákazníků po téměř celé republice.